Ve znamení BOHO

Vychutnejte si bohémský zážitek při pití našich BOHO produktů, které jsou vyrobeny z přírodních surovin bez přidaných konzervantů a každý z nich je obohacen o YUZU šťávu.


 

Co je to YUZU?

Asijský „super“ citrus s bylinkovými tóny, který má příznivé účinky na lidský organismus. Obsahuje velké množství vitamínu C (3x více nežli citron) a antioxidantů. Původem je toto ovoce z Jižní Koreji, kde ho farmáři po staletí pěstují a vychutnávají si s cukrem a medem. V BOHO limonádách a sirupech je v podobě čisté lisované šťávy.


 

BOHO

Limonády

 

Vychutnejte si bohémský zážitek při pití našich BOHO limonád, které jsou vyrobeny z přírodních surovin bez přidaných konzervantů a každá z nich obohacená o YUZU.

 Yuzu - Višeň - Zázvor - Levandule - Aperitivo - Malina 
 
 

BOHO

Sirupy

 

Vychutnejte si bohémský zážitek z limonády, kterou si připravíte z našich BOHO sirupů, které jsou vyrobeny z přírodních surovin bez přidaných konzervantů a každý z nich je obohacen o YUZU.

Yuzu - Okurka - Zázvor - Levandule - Bezinka - Malina - Rakytník


 

BOHO

Voda ve znamení BOHO

 

BOHO voda pochází z vápencového podloží geologického pásu Pálavských vrchů a proto má vyšší obsah vápníku a vlastnosti, které se přímo hodí k gastronomickým zážitkům. Vychutnejte si vaše oblíbené jídlo a víno společně s BOHO vodou.

Perlivá - Jemně perlivá - Neperlivá